MANIBAN Blog
۲۴
آبان

بازی برد برد چیست؟

ادمین
2 نظر

برای عضویت در برنامه اعضای دائمی مانی بان هزینه ای پرداخت نخواهید کرد، مانی بان دید شما را نسبت به جهان پیش رو برای همیشه تغییر خواهد داد. عضویت در این برنامه بسیار ساده تر است از هر آنچه که تا بحال دیده اید…!
در این برنامه هر چه بیشتر تراکنش داشته باشید مانی بیشتری در زمان کمتری بدست خواهید آورد، با عضو شدن شانس بدست آوردن و خرج کردن مانی با مانی بان و پتروصدف و پذیرندگان گسترده ای که از طرف ما انتخاب و دستچین شده اند را بدست می آورید.
با پیشنهادات مفید و سرویس هایی که ما برای ارزشمند کردن پرداخت های شما در نظر گرفته ایم می توانید تجربه هزینه های زندگی خود را ارتقاء دهید .

کسب کردن مانی:

بدست آوردن سریع مانی موضوعی است که اعضاء دائمی (اعضاء برنامه وفاداری) همواره به آن توجه می نمایند:
کسب مانی و امتیاز ها از طریق مانی بان و پتروصدف حتی با پیشنهادات خاص همچنین می توانید با خرید کردن ( خرج کردن) در برنامه باشگاه همراهان وفادار و پیشنهادات منحصر بفرد همراهان جهانی پتروصدف رستوران ها، کافی شاپ ها ، مراکز درمانی، اجاره ماشین، سبک زندگی و خرده فروشی ها مانی کسب نمائید.
به وجود آوردن سرمایه مانی آسان نبود! و هرچه مانی بیشتری کسب نمایید از مزایا و پاداش‌ های بیشتری می توانید بهره مند شوید. دربرنامه مانی بان دو نوع دارایی و سرمایه وجود دارد که به دو صورت دارای ارزش هستند:
مانی در مانی بان از طریق پاداش های متنوع و خرید کردن ، حراجی ها و همچنین پیشنهادات پذیرندگان جهت خرید مجموعه ای از مانی بان به تومان قابل دست یابی می باشد.
هنگامی که شما از طریق مانی بان یا پتروصدف و یا هر پذیرنده و وب سایت ها خرید می نمایید امتیازهای مانی بان قابل جمع آوری است و این شما را به مرحله بعدی عضویت برای وارد شدن به دنیای بزرگتری از سود و منافع سوق می دهد.

چگونه می توانید از طریق مانی بان، مانی بدست آورید؟

هر زمان که از طریق مانی بان یا پتروصدف خرید می نمایید درمانی بان ، مانی کسب می کنید ، حتی در شرایط خاص! مانی که در مانی بان بدست آورده اید هنگامی که در فروشگاه های مانی بان یا از طریق پتروصدف خرج می شوند بوسیله 4 ورودی پایه محاسبه می گردند:

  • فروشگاهی که مانی در آنجا خرج شده است.
  • فروشگاه هایی که به آن ها امتیاز می دهید.
  • میزان پولی که هزینه می نمایید.
  • و سطح و جایگاه شما در مانی بان.

بنابر این شما می توانید بر اساس اینکه چه فروشگاهی را انتخاب می کنید و چه میزان خرید می نمایید درآمد مانی خود را به حداکثر برسانید. هنگامی که برای اولین بار به سطح نقره ای می رسید می توانید براساس: سطح خودتان مانی اضافه تری جمع آوری نمایید. جمع آوری مانی در فروشگاه هایی که از آن ها خرید کرده اید

  • بر اساس فروشگاه انتخابی شما.
  • بر اساس مبلغ خرید که به راحتی قابل تشخیص است.

کسب مانی بوسیله رتبه بندی پیشنهادی به فروشگاه ها


استفاده از مانی شمار برای بررسی اینکه در هر بار بسته به نوع فروشگاهی که انتخاب می کنید و به آن امتیاز می دهید چه میزان مانی بدست خواهید آورد

کسب مانی بر اساس میزان پرداخت شما :

بر اساس میزان پرداخت مانی شما در فروشگاه ها، وابسته به نوع فروشگاهی که انتخاب می نمائید شما از سود، پول نقد، تخفیف ها و امتیاز های بیشتری بهره مند می شوید.

کسب مانی بر اساس سطح شما در مانی بان:

  • 25% پاداش نقدی مانیِ مانی بان برای اعضای نقره ای
  • 50% پاداش نقدی مانیِ مانی بان برای اعضای طلایی
  • 75% پاداش نقدی مانیِ مانی بان برای اعضای پلاتینیوم

نظرات (2)

نظر دهید

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *