باشگاه وفاداری مانی بان چیست؟

۱۳۹۶/۰۷/۲۲

۱۲:۴۶ ب٫ظ


باشگاه وفاداری مانی بان چیست؟

مانی بان یک باشگاه وفاداری است که از اعضا (مشتریان) و پذیرندگان (فروشگاه ها و مراکز خدمات رسانی) تشکیل شده است. هدف مانی بان، هدایت اعضا به سوی پذیرندگان  برای دریافت خدمات و ایجاد  یک رابطه ی برد-برد  بین اعضا وخدمات دهندگان مانی بان میباشد که در این ارتباط هر دو طرف خشنود باشند.

ما در مانی بان در تلاشیم تا تجربه خرید مشتری را بیش از پیش لذت بخش نماییم و با ایجاد ارتباط دوسویه و تعامل مستقیم اعضا  با پذیرندگان، پاسخی شایسته در مقابل اعتماد آنان ارائه دهیم.

 

چرا از مانی بان خرید کنم؟

  1. تخفیف آنی در هنگام خرید
  2. دریافت اعتبار پس از هر خرید
  3. بالا رفتن از پلکان امتیازات باشگاه مانی بان و برخورداری از انواع  خدمات  ویژه سطوح باشگاه

 

مانی بان چه کار می کند ؟

فرض کنید وارد پاساژ بزرگی میشود که میتوانید از آن جا هرچیزی که نیاز دارید را تهیه کنید.

برای استفاده از پاساژ باید به مکان خاصی در شهر بروید. اما شما در مانی بان محدود به مکان خاصی نیستید و میتوانید از هرجایی به مانی بان دسترسی داشته باشید.

پس از خرید مبلغی به عنوان پاداش به شما باز گردانده می شود و امتیازی کسب می کنید. درصورت تکرار خرید امتیازهای شما بیشتر می شود و درباشگاه به سطح بالاتری می روید.

به همین سادگی بابت خرید های معمول و روزانه خود مانی و امتیاز بگیرید.

 

ارزش وفاداری در مانی بان

مانی بان همراهی همیشگی  شما  برای دریافت خدمتتان خواهد شد و تلاش  ما بر این است که چرخه ای بسازیم از وفاداری و تعهد که بتوانیم بهترین ها را به اعضای وفادارمان  عرضه کنیم. شما بدون هزینه و  کاملا رایگان میتوانید عضو مانی بان شده و بابت تمام هزینه هایی که در مانی بان انجام می دهید برای خوداعتبار کسب کنید. جالب اینجاست که  به ازای هر خریدتان در صدی از مبلغ پرداخت شده را دوباره به شما بر می گردانیم و همچنین بابت هر ریالی که خرج می کنید به شما امتیاز می دهیم .

قبلیبعدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*