باشگاه وفاداری مانی بان چیست؟

۱۳۹۶/۰۷/۲۲

۱۲:۴۶ ب٫ظ


باشگاه وفاداری مانی بان چیست؟

مانی بان یک باشگاه وفاداری است که از اعضا (مشتریان) و پذیرندگان (فروشگاه ها و مراکز خدمات رسانی) تشکیل شده است. هدف مانی بان، هدایت اعضا به سوی پذیرندگان  برای دریافت خدمات و ایجاد  یک رابطه ی برد-برد  بین اعضا وخدمات دهندگان مانی بان میباشد و در این ارتباط هر دو طرف خشنود می گردند.

ما در مانی بان در تلاشیم تا تجربه خرید مشتری را بیش از پیش لذت بخش نماییم و با ایجاد ارتباط دوسویه و تعامل مستقیم اعضا با پذیرندگان، پاسخی شایسته به اعتماد مشتریان خود ارائه دهیم.

 

چرا از مانی بان خرید کنم؟

  1. تخفیف آنی در هنگام خرید
  2. دریافت اعتبار پس از هر خرید
  3. بالا رفتن از پلکان امتیازات باشگاه مانی بان و برخورداری از انواع خدمات ویژه سطوح باشگاه

 

مانی بان چه کار می کند ؟

فرض کنید وارد پاساژ بزرگی می شوید که میتوانید هرچیزی که نیاز دارید را از آن جا تهیه کنید.

برای استفاده از امکانات پاساژ باید به مکان خاصی در شهر بروید. اما شما در مانی بان محدود به مکان خاصی نیستید و میتوانید از هرجایی به مانی بان دسترسی داشته باشید.

پس از هر خرید، مبلغی به عنوان پاداش به شما باز گردانده می شود و امتیاز نیز کسب می کنید. درصورت تکرار خرید، امتیازهای شما بیشتر می شود و درباشگاه به سطح بالاتری ارتقا می یابید.

به همین سادگی بابت خرید های معمول و روزانه خود مانی و امتیاز بگیرید.

 

ارزش وفاداری در مانی بان

مانی بان همراه همیشگی شما برای دریافت خدمات خواهد بود. تلاش  ما بر این است تا براساس چرخه ای  از وفاداری و تعهد، بهترین ها را به اعضای وفادارمان عرضه کنیم. شما می توانید بدون هزینه و  کاملا رایگان عضو مانی بان شده و بابت تمام هزینه هایی که در مانی بان انجام می دهید، برای خوداعتبار کسب کنید. باشگاه مانی بان به ازای هر خریدتان، در صدی از مبلغ پرداخت شده را دوباره به شما باز می گرداند و همچنین بابت هر ریالی که خرج می کنید به شما امتیاز می دهد.

قبلیبعدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*