تفاوت باشگاه وفاداری و سایت تخفیفی چیست؟

۱۳۹۶/۰۷/۲۲

۱۲:۴۸ ب٫ظ


تفاوت باشگاه وفاداری و سایت تخفیفی چیست؟

از آنجا که کار باشگاه وفاداری و یک سایت تخفیفی اغلب شبیه به هم است (تخفیف دادن، پیشنهادهای ویژه و از این قبیل)، ممکن است این سوال برای کاربر ایجاد شود که چه تفاوتی بین این دو وجود دارد؟! 

سایت های تخفیفی به شما تخفیف آنی می دهند. بعنوان مثال یک وبسایت، بجای دریافت ۲۵ هزار تومان پول بلیط استخر از شما ۱۵ هزار تومان دریافت میکند. اگر شما هزار بار دیگر از این سایتها خرید کنید آنها همچنان روال سابق را پیش می گیرند و همان تخفیف یکسان و تکراری را می دهند و در واقع بین کاربر قدیمی و فعال سایت و کسی که برای اولین بار  از آنها خرید می کند، تفاوتی قائل نمیشوند. این یعنی نبود تفاوت در خدمات برای کاربران مختلف!

در باشگاه وفاداری، پذیرنده مورد نظر  همیشه به شما تخفیف میدهد، اما در سایتهای تخفیفی، پذیرنده برای ارائه تخفیف، بازه زمانی خاصی را در نظر میگیرد.

در باشگاه وفاداری، شما علاوه بر دریافت تخفیف، از مزایای دیگری مثل برگشت اعتبار (برگشت مقداری از مبلغ هزینه شده به حساب)، دریافت امتیاز و دریافت هدیه بهره مند میشوید. اما مزیت اصلی باشگاه وفاداری،تفاوت قائل شدن  بین مشتری قدیمی و جدید است که به بررسی بیشتر آن می پردازیم.

با اولین خرید از باشگاه وفاداری، به شما امتیاز و برگشت اعتبار تعلق میگیرد. هرچه خرید شما بیشتر باشد و دفعات بیشتری نیز اقدام به خرید از باشگاه وفاداری کنید، امتیاز شما بیشتر شده و سطح شما در باشگاه ارتقا می یابد و در هر سطح از خدمات ویژه ای برخوردار می شوید. از جمله طراحی لباس اختصاصی توسط خیاطان مشهور به صورت رایگان، رزرو میز در رستورانهای مطرح همراه با تزئینات و بسیاری خدمات دیگر که بسته به سطح شما افزایش می یابند.

در یک سایت تخفیفی، فقط به شما تخفیف داده می شود. باشگاه وفاداری علاوه بر تخفیف در محصولات با کیفیت و ارائه قیمت مناسب، برای وفاداری و حضور مشتریان وفادار خود ارزش قائل می شود و به آنها خدمات، امکانات و تخفیف های ویژه ای ارائه می دهد.

قبلیبعدی

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*