تفاوت باشگاه وفاداری و سایت تخفیفی چیست؟

۱۳۹۶/۰۷/۲۲

۱۲:۴۸ ب٫ظ


تفاوت باشگاه وفاداری و سایت تخفیفی چیست؟

از آنجا که کار باشگاه وفاداری و یک سایت تخفیفی گاها شبیه به هم است (تخفیف دادن، ….)، ممکن است این سوال ایجاد شود که تفاوت یک باشگاه وفاداری با سایت تخفیفی چیست.

سایت تخفیفی به شما تخفیف آنی میدهد. بعنوان مثال بجای دریافت ۲۵ هزار تومان پول بلیط استخر از شما ۱۵ هزار تومان دریافت میکنند. اگر شما هزار بار دیگر از این سایتها خرید کنید آنها همچنان بجای ۲۵ هزار تومان از شما ۱۵ هزار تومان دریافت میکنند و برایشان شما بعنوان کسی که برای مدت طولانی از سایت آنها خرید کرده اید و کسی که برای ولین بار است از آنها خرید میکند تفاوتی قائل نمیشوند. در واقع بین مشتری ثابت و مشتری جدید از نظر ارائه خدمات هیچ تفاوتی وجود ندارد.

در باشگاه وفاداری پذیرنده مورد نظر شما همیشه به شما تخفیف میدهد اما در سایتهای تخفیفی پذیرنده برای تخفیف به شما بازه زمانی خاصی را در نظر میگیرد.

در باشگاه وفاداری، شما علاوه بر دریافت تخفیف، از مزایای دیگری مثل برگشت اعتبار (برگشت مقداری از مبلغ هزینه شده به حساب)، دریافت امتیاز و دریافت هدیه بهره مند میشوید. اما مزیت اصلی باشگاه وفاداری تفاوت قائل شدن بین مشتری قدیمی و جدید است که به بررسی بیشتر آن میپردازیم.

با اولین خرید از باشگاه وفاداری، به شما امتیاز و برگشت اعتبار تعلق میگیرد. هرچه خرید شما بیشتر باشد و دفعات بیشتری نیز اقدام به خرید از باشگاه وفاداری کنید، امتیاز شما بیشتر شده سطح شما در باشگاه ارتقا می یابد و در هر سطح از خدمات ویژه تری برخوردار میشوید. از جمله طراحی لباس اختصاصی توسط خیاطان مشهور رایگان، رزرو میز در رستورانهای مطرح همراه با تزئینات و بسیاری خدمات دیگر که بسته به سطح شما افزایش می یابند.

در سایت تخفیفی، فقط به شما تخفیف داده میشود. باشگاه وفاداری علاوه بر تخفیف در محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب خود، به وفاداری و حضور مشتریان وفادار خود ارزش میدهد و به آنها خدمات، امکانات و تخفیف های ویژه تری ارائه میدهد.

قبلیبعدی

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*