باشگاه وفاداری مانی بان چیست؟

مانی بان یک باشگاه وفاداری است که از اعضا (مشتریان) و پذیرندگان (فروشگاه ها و مراکز خدمات رسانی) تشکیل شده است. هدف این اپلیکیشن، هدایت اعضا به سمت پذیرندگان برای دریافت خدماتی بهتر با هزینه کمتر است و در تلاش است با ایجاد یک رابطه ی برد-برد بین اعضا وخدمت دهندگان مانی بان، هر دو طرف را خشنود سازد.

قدم اول در باشگاه وفاداری مانی بان ، معرفی پذیرندگان به تمامی اعضای اپلیکیشن است تا از این طریق بتوانند از تمامی خدمات آنها مطلع گردند. قدم بعدی، شناسایی نیازها و تحلیل رفتار و عادات خرید آنهاست تا بر همین اساس، بهترین و مناسب ترین پیشنهادات و خدمات با توجه به نیاز و علایق شان به آنها ارائه گردد.

تیم مانی بان همواره در تلاش است تا تجربه خرید مشتری را بیش از پیش لذت بخش نماید و با خلق ارتباطی دوطرفه و تعاملی مستقیم میان اعضا و پذیرندگان، پاسخی شایسته به اعتماد شان دهد.

slide.درباره ما

۱

ورود به سایت و ثبت نام

۲

افزایش اعتبار مانی کارت

۳

خرید محصولات و خدمات

۴

دریافت اعتبار و امتیاز

چگونه میتوانم عضو مانی بان شوم؟

عضویت در باشگاه وفاداری مانی بان رایگان بوده و به آسانی امکان پذیر است و شما می توانید تنها با وارد کردن اطلاعات اولیه خود، به راحتی عضو مانی بان شوید :                                                                     

  چرا از مانی بان خرید کنم؟

  1. تخفیف آنی در هنگام خرید
  2. برگشت اعتبار پس از هر خرید
  3. بالا رفتن از پله ی امتیاز باشگاه مانی بان و برخورداری از انواع  خدمات  ویژه سطوح باشگاه

مانی بان چه کار می کند ؟

  • فرض کنید وارد پاساژ بزرگی میشود که میتوانید از آن جا هرچیزی که نیاز دارید را تهیه کنید.
  • برای استفاده از پاساژ باید به مکان خاصی در شهر بروید. اما شما در مانی بان محدود به مکان خاصی نیستید و میتوانید از هرجایی به مانی بان دسترسی داشته باشید.
  • پس از خرید مبلغی به عنوان پاداش به شما باز گردانده می شود و امتیازی کسب می کنید. درصورت تکرار خرید امتیازهای شما بیشتر می شود و درباشگاه به سطح بالاتری می روید.
  • به همین سادگی بابت خرید های معمول و روزانه خود مانی و امتیاز بگیرید.

چگونه میتوانم عضو مانی بان شوم؟

عضویت در باشگاه مانی بان آسان و رایگان است.شما به راحتی و بدون هیچ هزینه ای می توانید عضو مانی بان شوید :                                                                     

۴

دریافت اعتبار و امتیاز

۳

خرید محصولات و خدمات

۲

افزایش اعتبار مانی کارت

۱

ورود به سایت و ثبت نام

  چرا از مانی بان خرید کنم؟

  1. تخفیف آنی در هنگام خرید
  2. برگشت اعتبار پس از هر خرید
  3. کسب امتیاز در باشگاه مانی بان و برخورداری از انواع خدمات ویژه سطوح باشگاه

مانی بان چه کار می کند ؟

در حالت معمول شما باید برای انجام خریدی مطمئن و به صرفه به تحقیق و جست و جو بپردازید و وقت زیادی را برای اینکار صرف کنید.

البته این را هم باید خاطر نشان کنیم که اکثرا به عنوان یک مشتری جدید، به شما تخفیف خاصی تعلق نمی گیرد و به احتمال زیاد با مشکلات ریز و درشتی به هنگام خرید روبرو خواهید شد.

حالا با ورود اپلیکیشن مانی بان، شما تنها با نصب و عضویت در باشگاه و تکمیل پروفایل خود می توانید بدون دغدغه از پیشنهادات جذاب خدمات مختلف و مورد نظر خود در هر منطقه باخبر شوید و تنها با چند کلیک خرید خود را انجام داده و به ازای آن از اعتبار و امتیاز مضاعف برخوردار گردید.