• مقررات عمومی
 1. مانی بان یک کیف پول دیجیتال منطبق با قوانین جهمهوری اسلامی ایران است و تمامی مراحل و شرایط موجود در سایت مطابق با این قوانین میباشد.
 2. خدمات مانی بان بصورت تخفیف آنی و آتی در هر خرید و کسب امتیاز جهت خدمات بیشتر است. در صورت شناسایی موارد سوء استفاده به صلاحدید مانی بان، حساب کاربری مسدود شده و پس از بررسی امکان رفع مسدودی وجود خواهد داشت.
 3. در صورت تشخیص مغایرت مدارک شناسایی کاربر، حساب وی مسدود می گردد و در صورت رفع مغایرت رفع مسدودی می گردد.
 4. مسئولیت خرید از فروشگاه ها به عهده کاربر می باشد و مانی بان در قبال آن هیچگونه مسئولیتی ندارد. مانی بان صرفا جهت ارتقا خدمات، اقدام به دریافت شکایات از پذیرنده می نماید.
 5. پیامک ارسال رمز کیف پول مانی بان فقط جهت استفاده به مدت ده روز میباشد و می بایست برای امنیت حسابتان ،پس از دریافت  رمز ،پیامک آن  را حذف نموده وبا مراجعه به اپلیکیشن ، رمز جدیدی برای  کیف پول خود مشخص نمایید.
 6. تکمیل مراحل امنیتی در بخش تنظیمات الزامی است و در صورت عدم تکمیل آن، مسئولیت امنیت حساب به عهده کاربر است.
 7. افزایش و کاهش جایگاه کاربر منطبق با قوانین کیف پول مانی بان است.
 • حفظ حریم خصوصی کاربران
 1. حفظ حریم خصوصی تمامی اعضای وب سایت و کاربران اپلیکیشن، برای مانی بان دارای اهمیت بوده و در حفظ و نگهداری اطلاعات محرمانه اعضا نهایت دقت و تلاش بکار گرفته خواهد شد.
 2. اطلاعات شخصی وارد شده توسط شما (نظیر جنسیت، سن، محل زندگی) بوسیله مانی بان ذخیره و تجزیه و تحلیل می شوند تا امکان ارائه ی پیشنهادات با توجه به علایق و سلایق شما در زمان و مکان مناسب وجود داشته باشد.

 

 • اطلاعات و داده های جمع آوری شده و نحوه ی استفاده از آن
 1. شما با ثبت نام در مانی بان مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اختیار مانی بان قرار می دهید.
 2. پس از ورود به مانی بان به عنوان عضو مانی بان شناخته خواهید شد وتمامی اطلاعات شخصی واطلاعات حسابتان مانند تراکنش ها و پرداختها در مانی بان به صورت محرمانه محفوظ خواهد ماند.
  تمامی اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افرادی به غیر از مانی بان قرارنخواهدگرفت.
 • تغییر و ویرایش اطلاعات شخصی کاربران

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در سایت وارد کرده اید.