درباره مانی بان

دریافت اعتبار و امتیاز به ازای هر خرید

مانی بان یک اپلیکیشن باشگاه وفاداری است که از اعضا (مشتریان) و پذیرندگان (فروشگاه ها و مراکز خدمات رسانی) تشکیل شده است. هدف این اپلیکیشن، هدایت اعضا به سمت پذیرندگان-برای دریافت خدماتی بهتر با هزینه کمتر است و در تلاش است تا با ایجاد یک رابطه ی برد-برد بین اعضا وخدمات دهندگان مانی بان، هر دو طرف را خشنود سازد.

قدم اول در باشگاه وفاداری مانی بان، معرفی تعداد بالایی از پذیرندگان  به تمامی اعضای اپلیکیشن است تا بتوانند از این طریق از تمامی مزایای باشگاه بهره مند شوند. قدم بعدی، شناسایی نیاز آنها وسپس تحلیل رفتار و عادات خرید آنهاست که بر این اساس، بهترین و مناسب ترین پیشنهادات و خدمات، با توجه به نیاز و علایق اعضا، به آنها ارائه خواهد شد.

  مانی بان همواره در تلاش است تا تجربه خرید مشتری را بیش از پیش لذت بخش نماید و با خلق ارتباطی دوطرفه و تعاملی مستقیم میان اعضا و پذیرندگان، پاسخی شایسته به اعتماد آنها دهد.

تیم مانی بان

تیم بازاریابی

تیم بازاریابی، مسئولیت شناسایی بازارهای هدف و بهترین روش های دسترسی به آنها، شرکت در همایش ها و جلسات فروش، مدیریت تیم اجرایی و کارشناسان پذیرندگی و تحقیق و بررسی روند بازار را بر عهده دارد.

تیم تبلیغات و روابط عمومی

این تیم مسئولیت ایده پردازی و اجرای طرح های تبلیغاتی،شکل دهی به فعالیت های دیجیتال را بر عهده دارد و از طریق  اجرای کمپین ها و بهره بردن ازرسانه های مختلف، به معرفی و تبلیغ شرکت به بهترین شکل ممکن می پردازد.

تیم پشتیبانی – خدمات مشتری

این تیم مسئولیت برنامه ریزی برای جذب اعضا و تعیین سطوح آنها، امتیاز بندی، تدوین فرایند توسعه محصول، قیمت گذاری جزییات محصول، آماده سازی مقدمات جذب و نگهداری اعضا و پشتیبانی همه جانبه امور مشتریان را بر عهده دارد.

منابع انسانی

این بخش مسئولیت نظارت و ساماندهی به نیروهای کاری متنوع شرکت ، جذب و آموزش هدفمند نیروهای متخصص ، ارزیابی افراد، حل اختلافات درون سازمانی، ایجاد و حفظ محیط کاری صمیمی و آرام برای اعضای شرکت را بر عهده دارد.

تیم  مالی

این تیم مسئولیت برنامه ریزی، هدایت،هماهنگی و کنترل فعالیت های مالی شرکت، پیگری تعهدات حقوقی را بر عهده دارد و با پیش بینی، طرح ریزی و اعمال نظارت بر بودجه مالی شرکت، به خوبی نیازهای مالی بخش های مختلف را تامین کرده و موجبات حرکت بهینه و موثر تیم را در مسیر موفقیت فراهم می نماید.

تیم IT

این بخش مسئولیت مدیریت شبکه و سرور، انتخاب، نصب و شخصی سازی سخت افزار و نرم افزار متناسب با نیازهای شرکت و اعضای آن و همچنین برنامه ریزی و مدیریت چرخه فناوری شرکت را بر عهده دارد.

روزهای خوب مانی بانی ها