Loyalty Program

باشگاه وفاداری مانی‌بان چیست؟

مانی بان یک باشگاه وفاداری است که از اعضا ( مشتریان) و پذیرندگان ( فروشگاه ها و مراکز خدمات رسانی ) تشکیل شده است. هدف این اپلیکیشن، هدایت اعضا به سمت پذیرندگان برای دریافت خدماتی بهتر با هزینه کمتر است و در تلاش است با ایجاد یک رابطه ی برد - برد بین اعضا و خدمت دهندگان مانی بان، هر دو طرف را خشنود سازد.

قدم اول در باشگاه وفاداری مانی بان، معرفی پذیرندگان به تمامی اعضای اپلیکیشن است تا از این طریق بتوانند از تمامی خدمات آن ها مطلع گردند. قدم بعدی، شناسایی نیازها و تحلیل رفتار و عادات خرید آن هاست تا بر همین اساس، بهترین و مناسب ترین پیشنهادات و خدمات با توجه به نیاز و علایق شان به آن ها ارائه گردد.

تیم مانی بان همواره در تلاش است تا تجربه خرید مشتری را بیش از پیش لذت بخش نماید و با خلق ارتباطی دوطرفه و تعاملی مستقیم میان اعضا و پذیرندگان، پاسخی شایسته به اعتمادشان دهد.

چرا از مانی‌بان خریدکنیم؟

تخفیف آنی در هنگام خرید.
برگشت اعتبار پس از هر خرید.
کسب امتیاز در باشگاه مانی بان و برخورداری از انواع خدمات ویژه سطوح باشگاه.

کسب کردن مانی

بدست آوردن سریع مانی موضوعی است که اعضاء برنامه وفاداری مانی بان همواره به آن توجه می‌ نمایند:
همچنین می‌ توانید با استفاده از مانی در پرداخت‌ ها و استفاده از خدمات شبکه رو به رشد پذیرندگان و همکاران ما در رستوران‌ ها، کافی شاپ‌ ها، مراکز درمانی، مراکز اجاره ماشین، مجموعه‌ ی ورزشی و خرده فروشی‌ ها مانی و امتیاز بیشتری کسب نمایید. بدست آوردن مانی ساده‌تر از این نمی‌شود، و هرچه مانی بیشتری کسب نمایید از مزایا و پاداش بیشتری بهره مند می‌ شوید. در برنامه مانی‌ بان دو نوع دارایی وجود دارد که دارای دو ارزش متفاوت هستند:

1. مانی مانی‌ بان : مانی در زمان بهره مندی از طیف گسترده ای از خدمات ارایه شده در مانی‌ بان قابل خرج کردن می‌ باشد. مانی را با خرید کردن، پیشنهادات ویژه ما، فرصت های پیشنهادی پذیرندگان و شرکای تجاری ما و همچنین با خرید بسته‌ های مانی از مانی‌ بان، می‌ توانید بدست آورید.
2. امتیاز مانی‌ بان: هنگامی‌ که شما از طریق مانی‌ بان یا پتروصدف و یا هر یک از پذیرنده‌ ها و وب سایت‌ ها خرید می‌ نمایید امتیازهای مانی‌ بان قابل جمع آوری است و این شما را به مرحله بعدی عضویت برای وارد شدن به دنیای بزرگتری از سود و منافع سوق می‌ دهد.

چگونه می‌توانم عضو مانی‌بان شوم؟

چگونه می‌توانید از طریق مانی‌بان، مانی بدست آورید؟

مانی کسب می‌کنید، حتی در شرایط استفاده از پیشنهادات خاص!

مقدار مانی که در زمان پرداخت در شبکه پذیرندگان و شرکاء برنامه وفاداری مانی‌ بان و همچنین در جایگاه‌ های سوخت پترو صدف به صورت بازگشت مانی بدست می‌ آورید، بر اساس سه فاکتور مهم محاسبه می‌گردد:

-  پذیرنده یا فروشگاهی که مانی در آنجا خرج شده است.

-  مقدار مانی پرداختی در زمان بهره مندی از خدمات و خرید کالا.

-  جایگاه شما در برنامه وفاداری مانی‌بان.

بنابراین شما می‌ توانید بر اساس اینکه چه فروشگاهی را انتخاب می‌ کنید و چه میزان خرید می‌ نمایید درآمد مانی خود را به حداکثر برسانید . هنگامی‌ که برای اولین بار به سطح نقره ای ( سیلور) می‌ رسید می‌ توانید بر اساس سطح خودتان مانی اضافه تری جمع آوری نمایید.

جمع آوری مانی در پذیرنده و فروشگاه‌ هایی که از آن ها خرید کرده‌اید:

 • بر اساس فروشگاه انتخابی شما.
 • بر اساس مبلغ خرید که براحتی قابل تشخیص است.

کسب مانی بر اساس رتبه بندی پذیرنده و فروشگاه‌ها

 • مقدار مانی که بدست می‌ آورید به رتبه فروشگاهی که انتخاب می‌ نمایید وابسته است. پذیرندگان و شرکاء برنامه وفاداری مانی‌ بان بر اساس سطح کیفیت ارایه کالا و خدمات، قیمت کالا و خدمات، خدمات ویژه VIP ارایه شده و همچنین میزان استقبال مشتریان، سطوح متفاوتی از رتبه بندی را ارایه و انتخاب می‌ نمایند که در میزان مانی بازگشتی در هنگام خرید و سود بیشتر شما موثر خواهد بود .
 • از ماشین حساب مانی شمار برای بررسی اینکه در هر بار بسته به نوع فروشگاهی که انتخاب می‌کنید و مقدار مانی که به آن پرداخت می‌نمایید چه میزان مانی و امتیاز مانی بانی بدست خواهید آورد، استفاده نمایید.

کسب مانی بر اساس میزان پرداخت شما :

 • بر اساس میزان پرداخت مانی توسط شما در فروشگاه‌ها، وابسته به نوع فروشگاهی که انتخاب می‌ نمایید، شما از سود، و مزایای بیشتر شامل پرداخت مانی کمتر در هنگام خرید، بازگشت مانی بیشتر پس از خرید و همچنین کسب امتیازهای بیشتر بهره مند می‌ شوید .

کسب مانی بر اساس سطح شما در مانی‌ بان:

 • 25% بازگشت بیشتر مانیِ مانی‌ بان برای اعضای نقره ای.
 • 50% بازگشت بیشتر مانیِ مانی‌ بان برای اعضای طلایی.
 • 75% بازگشت بیشتر مانیِ مانی‌ بان برای اعضای پلاتینیوم.

امتیازهای مربوط به جایگاه برنامه وفاداری شما

این امتیاز ها مانند مانی جهت پرداخت یا افزایش جایگاه برنامه وفاداری شما از آبی به نقره ای و از نقره ای به طلایی و از طلایی به پلاتینیوم استفاده می‌ شود.

شما می‌ توانید امتیاز های سطح بندی را زمانیکه مانی در شبکه گسترده پذیرندگان و شرکاء برنامه وفاداری مانی‌بان و جایگاه های سوخت پتروصدف (از هر نوعی) خرج  می‌ کنید بدست آورید.

ما میزان امتیاز سطح بندی ای که شما بدست می آورید را براساس رتبه بندی پذیرنده و فروشگاهی که در آن مانی خرج می نمایید و همچنین میزان مانی پرداختی، محاسبه می‌ کنیم.

شما مانی و امتیازهای مانی بیشتری را زمانی که یک مشتری از همراهان جهانی برنامه وفاداری مانی‌ بان  می‌شوید، بدست می‌ آورید.

صفحات پذیرندگان ما را برای مشاهده پیشنهاد های موجود ملاحظه فرمایید و به یاد داشته باشید که پرداخت های خود را با استفاده از مانیِ مانی‌بان انجام دهید تا هنگام پرداخت، ما جایگاه برنامه وفاداری مانی‌بان شما را ارتقاء دهیم.

خرج کردن مانی

  هم اکنون شما تمام راه‌ های کسب آسان مانی را فرا گرفته‌ اید، پس چگونگی خرج کردن مانی را نیز کشف کنید!

عضویت در جایگاه های برنامه وفاداری مانی‌ بان :

 • امتیازهای خود را با خرید از مانی‌ بان یا پتروصدف افزایش دهید و از فواید سطح‌ های نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم لذت ببرید.
 • اعضای وفادار ما با جایگاه‌های بالاتر عضویت در برنامه وفاداری مانی‌ بان همواره مقدم در دریافت خدمات ویژه و بهتری هستند؛ پس جهت ارتقاء جایگاه خود با دریافت امتیاز بیشتر اقدام نمایید. در جایگاه بالاتر شما همواره می‌توانید منتظر سود بیشتری باشید، خواه از طریق دستیابی به پیشنهادهای خاص مانی‌بان و یا به عنوان مثال بهره مندی از خدمات دریافت سوخت ارزان تر با پرداخت مانی در جایگاه های پترو صدف.

مزیت‌های عضویت

و شرکاء ما در برنامه وفاداری مانی‌ بان و جایگاه های سوخت پتروصدف خرید انجام می‌ دهید، در انتظار کسب سود های بیشتری باشید؛ به محض پیوستن شما به مانی‌ بان، می‌ توانید از مزایا و خدمات پذیرندگان ما بهره مند شوید و تجربه یک سفر بی حد و مرز را آغاز نمایید.

هنگامی‌که رتبه شما بالا می‌ رود، شما از خرید بیشتر و بیشتر لذت می‌برید، خواه یک شام دوست داشتنی به همراه خانواده در یکی از بهترین رستوران های شهر باشد و یا پرداخت هزینه سوختی ارزان تر در جایگاه های سوخت پتروصدف.

فواید سطح خود را کشف کنید:
به محض اینکه برای اولین بار عضو میشوید، دو راه ساده جهت افزایش جایگاه شما وجود دارد، شما میتوانید:
 • با خرج کردن در مانی بان امتیازهای جایگاه خود را به میزان مورد نیاز برسانید
 • یا تعداد تراکنشهای لازم در مانی بان را تکمیل کنید تا به جایگاه بعدی دست یابید.
هر جایگاه جدید، دعوت از شما به دنیایی از خدمات با ارزشتر را به ارمغان می آورد. مثلا یک شام دوست داشتنی با اعضای خانواده، خدمات ویژه (VIP) رزرو شده. برای شما در پذیرندگان و شرکاء خاص ما، افزایش اعتبار حساب مانی بان هنگامی که شما به یک سطح جدید ارتقاء پیدا میکنید. تا 14 ماه از امتیازات عضویت خود بهره مند خواهید بود حتی اگر شما امتیازات سطح بندی کافی را کسب نکرده باشید و یا تراکنش های کافی برای دریافت وضعیت جایگاه را در طول یکسال انجام نداده باشید.
نکات مهم در بهره مندی از خدمات برنامه وفاداری مانی بان
 • جهت همراهمی اعضای خانواده و میهمانان عزیز خود در استفاده از خدمات، لطفا اطمینان حاصل فرمایید که مراحل عضویت ایشان در برنامه وفاداری مانی بان پیش تر انجام شده باشد.
 • تراکنش مورد قبول جهت ارتقاءجایگاه وفاداری شما، تراکنش های دارای مبلغ بیش از ۱۰۰۰۰ مانی می باشد که تراکنش های خرید شارژ را شامل نمی گردند.