MANIBAN Terms and Conditions

مقررات عمومی

1- مانی بان یک کیف پول دیجیتال منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران است و تمامی مراحل و شرایط موجود در سایت مطابق با این قوانین می باشد.
2- خدمات مانی بان بصورت تخفیف آنی و آتی در خرید و کسب امتیاز جهت خدمات بیشتر است. در صورت شناسایی موارد سوء استفاده به صلاحدید مانی بان ، حساب کاربری مسدود شده و پس از بررسی امکان رفع مسدودی وجود خواهد داشت.
3- در صورت تشخیص مغایرت مدارک شناسایی کاربر، حساب وی مسدود می گردد.
4 - مسئولیت خرید از فروشگاه ها به عهده کاربر می باشد و مانی بان در قبال آن هیچگونه مسئولیتی ندارد. مانی بان صرفا جهت ارتقاء خدمات، اقدام به دریافت شکایات از پذیرنده می نماید.
5 - پبامک ارسال رمز کیف پول مانی بان فقط جهت استفاده به مدت ده روز می باشد و می بایست برای امنیت حسابتان، پس از دریافت رمز، پیامک آن را حذف نموده و با مراجعه به اپلیکیشن، رمز جدیدی برای کیف پول خود مشخص نمایید.
6- تکمیل مراحل امنیتی در بخش تنظیمات الزامی است و در صورت عدم تکمیل آن، مسئولیت امنیت حساب به عهده کاربر است.
7 - افزایش و کاهش جایگاه کاربر منطبق با قوانین کیف پول مانی بان در قسمت برنامه وفاداری توضیح داده شده است.

حفظ حریم خصوصی کاربران

1 - حفظ حریم خصوصی تمامی اعضای وب سایت و کاربران اپلیکیشن، برای مانی بان دارای اهمیت بوده و در حفظ و نگهداری اطلاعات محرمانه اعضا نهایت دقت و تلاش بکار گرفته خواهد شد.
2 - اطلاعات شخصی وارد شده توسط شما ( نظیر جنسیت، سن، محل زندگی) بوسیله مانی بان ذخیره و تحلیل می شوند تا امکان ارائه ی پیشنهادات با توجه به علایق و سلایق شما در زمان و مکان مناسب وجود داشته باشد.

اطلاعات و داده های جمع آوری شده و استفاده از آن

1 - شما با ثبت نام در مانی بان مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اختیار مانی بان قرار می دهید.
2 - پس از ورورد به مانی بان به عنوان عضو مانی بان شناخته خواهید شد و تمامی اطلاعات شخصی و اطلاعات حسابتان مانند تراکنش ها و پرداخت ها در مانی بان به صورت محرمانه محفوظ خواهد ماند.
3 - تمامی اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افرادی به غیر از مانی بان قرار نخواهد گرفت.

تغییر و ویرایش اطلاعات شخصی کاربران

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در سایت وارد کرده اید.