۷ صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

۱۳۹۷/۰۷/۰۴

۵:۴۰ ب٫ظ


7 صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

اکنون زمان مناسبی برای پیدا کردن خلا موجود در بازار کار ، شروع حساب شده یک استارت آپ و  کارآفرینی است. براساس اطلاعات بدست آمده از مصاحبه ها و آنالیز داده های کارشناسان اهل فن، سرمایه گذاران و بنیانگذاران، شما می توانید با ایجاد استارت آپی خلاقانه در برخی از کسب و کارهای پرسود که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت، به موفقیتی عظیم دست پیدا کنید.

امدادرسانی

وقوع هر روزه بلایای طبیعی و موقعیت های اورژانسی انسانها، موجب افزایش تقاضا برای خدمات مرتبط با امداد و سرمایه گذاری استارت آپ ها در این بخش شده است. براساس پیش بینی های IBISWorld، درآمد سالانه صنعت امدادرسانی از ۱۰.۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ به ۱۱.۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ خواهد رسید. این بدین معنی است که شما با رصد نیازهای این بازار و استفاده از تکنولوژی روز می توانید استارت آپی پولساز، کاربردی و محبوب ارائه دهید.

7 صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

 

محصولات غذایی جایگزین پروتئین

اکنون تکنولوژی به اندازه ای پیشرفت کرده که می تواند با ارائه فرآورده های غذایی خوش طعم از منابع پروتئینی غیرسنتی، پاسخگویی نیازهای غذایی مختلف مشتریان باشد. طی چند سال اخیر، افراد زیادی در سراسر دنیا به جهت سالم زیستی و حمایت از حیوانات، سلیقه و ذائقه غذایی خود را تغییر داده و به مصرف غذاهای گیاهی و غیرسنتی رو آورده اند. براساس تخمین های Research and Markets، این بازار ۴.۲ میلیارد دلاری در سال ۲۰۱۶، رشدی ۶.۸ از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۲ را به خود خواهد دید.

شما نیز می توانید از این پتانسیل عظیم استفاده کرده و با خلق یک ایده ناب و ورود حساب شده به این صنعت جدید، با استارت آپ خود به موفقیت دست پیدا کنید.

7 صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

 

تاثیرگذاران شبکه های اجتماعی یا همان اینفلوئنسرها

این دسته از استارت آپ ها خدمات ستاره های شبکه های اجتماعی را به کسب و کارهایی که مایلند فالوورهای اینستاگرامشان را به پول تبدیل کنند، ارائه می دهند. از آنجایی که اینفلوئنس کردن در محیط شبکه های اجتماعی رو به افزایش است، درآمد این صنعت براساس پیش بینی های IBIS تا سال ۲۰۲۲ به ۱۰.۸ میلیارد دلار خواهد رسید، که نسبت به سال ۲۰۱۷ رشدی ۲.۲ درصدی محسوب می شود.

شما نیز می توانید با توجه به نیاز کنونی مردم و خدمات و کالای قابل ارائه توسط برندها، یک بنگاه استارت آپی موبایلی ایجاد کنید و با تولید محتوای غنی و پیشنهاد اینفلوئنسرهای کارآمد، درآمد زیادی بدست آورید.

7 صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

 

صنعت زیبایی

امروزه افراد زیادی در سراسر دنیا برای زیبایی خود اهمیت ویژه ای قائل هستند. ادغام فناوری با کسب و کارهای مرتبط با زیبایی بانوان و آقایان موجب شده تا موجی از محصولات جدید و خلاقانه به بازار عرضه شود. در مجموع و براساس پیش بینی های IBIS، بازار محصولات زیبایی از ۲۲.۱ میلیارد دلار به رقم ۲۷.۸ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۲ خواهد رسید. این یک فرصت بزرگ و عالی برای استارت آپ ها به حساب می آید.

تنها کافیست به صورت هدفمند به تحلیل سلیقه و نیازهای مشتریان این حوزه بپردازید و با ایجاد یک فروشگاه تخصصی اینترنتی در بستر موبایل و کامپیوتر و ارائه محصولات و خدمات زیبایی به صورت هوشمند، استارت آپی موفق خلق کنید.

7 صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

 

مراقبت از سالمندان

کسب و کارها در حال پیدا کردن روش هایی خلاقانه برای  مراقبت از جمعیت بزرگ سالخوردگان هستند. این صنعت به درآمدی بالغ بر ۵۰.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ رسیده است، براساس تخمین IBIS، این آمار تا سال ۲۰۲۲ با رشدی ۴۲ درصدی روبرو خواهد شد.

این کسب و کار از حساسیت بالایی برخوردار می باشد و به طور حتم نیازمند تحقیقات کارشناسانه و یک تیم حرفه ای از پرستاران کارکشته و صبور برای مراقبت از سالمندان است، شما می توانید با ارائه یک نرم افزار هوشمند، معرفی پرستاران، عرضه خدمات مختلف نگهداری، پیشنهادات ویژه نیازهای کاربران را در هر منطقه پوشش داده و اپلیکیشنی سودمند ایجاد نمایید.

7 صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

 

صنعت بازیهای ویدیویی

بنابر اطلاعات بدست آمده، صنعت بازیهای کامپیوتری با ورود محصولات و فناوری های جدید همچنان رو به رشد بوده و به یک کسب و کار ۱۳۸ میلیارد دلاری تا انتهای سال تبدیل می شود.

امروزه با فراگیر شدن سرگرمی های مجازی هرساله هزینه زیادی از جانب مشتری صرف خرید تجهیزات، بازی و حتی کنسول جدید می شود. از نگاه استارت آپی این صنعت، بستر مناسبی برای راه اندازی یک بیزینس مرتبط در محیط موبایل،تبلت و اینترنت خواهد بود.

به عنوان مثال بااحتساب قیمت ۴۰ تا ۶۰ دلاری بازیهای محبوب کنسول محبوب سونی پلی استیشن، می توان با ارائه باشگاهی منحصر گیمرها با قابلیت فروش و اجاره بازیهای دسته دوم با قیمتی رقابتی و مناسب و استفاده از پیشنهادات و نظرات کاربران و کارشناسان حرفه ای و اضافه کردن قابلیتهای جذاب دیگر، کسب و کاری موفق در این زمینه ایجاد کرد.

7 صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

 

پت شاپ

این روزها با فاصله گرفتن مردم از یکدیگر و تعامل بیشتر افراد با حیوانات خانگی، ارائه انواع خدمات، لوازم جانبی نگهداری و غذاهای حیوانات یکی از صنعت های پرسود به شمار میرود که با درآمدی ۱۶.۵ میلیارد دلاری تشنه ایده های جدید است.

شما می توانید با استفاده از فناوری های جدید و ایجاد اپلیکیشنی کامل در این زمینه، به نیاز صاحبان حیوانات خانگی سریعتر رسیدگی کرده و با پیشنهادات ویژه و قیمت های رقابتی خود در این زمینه، کسب و کاری موفق و مشهور ایجاد کنید.

7 صنعت فوق العاده برای شروع یک استارت آپ موفق

 

بنابر عقیده شخصی، حتی در شرایط بحران اقتصادی نیز می توان با تحلیل هوشمندانه نیازهای بومی – منطقه ای و حال حاضر مردم، ایجاد وجه تمایز نسبت به رقبا، ارائه راه حل های مفید و سودمند به مشتری، پیاده سازی و اجرای تخصصی یک کسب و کار استارت آپی توانمند و کاربردی به وجود آورد.

قبلیبعدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*